O firmie

TOKLA to sklep internetowy z pomocami edukacyjnymi. Znajdziecie tu: pomoce logopedyczne, dydaktyczne, terapeutyczne, ogólnorozwojowe, pomoce ułatwiające naukę czytania, zestawy ćwiczeń, układanki, książeczki dla dzieci i wiele innych. Nasze pomoce można wykorzystać podczas pracy z dzieckiem w przedszkolu, szkole, gabinecie logopedycznym oraz w domu.

Każda osoba pracująca z dzieckiem wie, że podstawą sukcesu jest systematyczność. Codzienna praca z dzieckiem wymaga przygotowania odpowiedniego zestawu ćwiczeń tak aby "sesja", "lekcja" czy "godzina terapeutyczna" była dla dziecka ciekawa i różnorodna. Przyswajane wiadomości należy utrwalać dlatego prawie wszystkie elementy naszych pomocy wykonane są w sposób umożliwiający wielokrotne ich używanie. Duża część naszych pomocy stanowi gotową propozycję zajęć. Jest to szczególnie pomocne dla Rodziców, którzy pracując, nie zawsze mają czas na przygotowanie odpowiednich materiałów. Terapeuta czy Logopeda pracujący w gabinecie z dużą ilością dzieci może swobodnie używać pomocy nie obawiając się, że zniszczą się po kilku godzinach pracy.

Wszystkie pomoce TOKLA powstały ponieważ były i są potrzebne. Koncepcja na ich wykonanie rodziła się w  mojej głowie podczas codziennych ćwiczeń z moimi dziećmi. Mam szczęście! Moją mamą jest Pani Elżbieta Wianecka (mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w Gabinecie ABECADŁO i Domu Terapii dla Dzieci TIWAHE), która podzieliła się ze mną i Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Tak powstały nasze pomoce.

Mam nadzieję, że spełnią Państwa oczekiwania.

Jadwiga Kulpińska

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl